MAX9502MEXK+T
Maxim Integrated
MAX9502MEXK+T
Maxim Integrated
IC AMP VIDEO W/FILTER SC70-5
Blyfri / Överensstämmer med RoHS
produkt~~POS=TRUNC paramters
Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±)
2.5 V ~ 3.6 V
Leverantörs Device Package
SC-70-5
Slew Rate
Serier
Förpackning
Cut Tape (CT)
Förpackning / Fodral
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Utmatningstyp
Andra namn
MAX9502MEXK+TCT
Antal kretsar
1
Monteringstyp
Surface Mount
detaljerad beskrivning
Video Amp, 1 Reconstruction Filter SC-70-5
Nuvarande - Tillförsel
5.3mA
Ström - Utgång / kanal
95mA