Hem > Produkter > Kretsskydd > TVS - Dioder > ESDA6V1-5SC6
STMicroelectronics
ESDA6V1-5SC6
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V SOT23-6
Blyfri / Överensstämmer med RoHS
produkt~~POS=TRUNC paramters
Spänning - Reverse Standoff (Typ)
3V
Spänning - Klämma (Max) @ Ipp
Spänning - Uppdelning (Min)
6.1V
Envärdiga kanaler
5
Typ
Zener
Leverantörs Device Package
SOT-23-6
Serier
ESDA, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
100W
Förpackning
Original-Reel®
Förpackning / Fodral
SOT-23-6
Andra namn
Driftstemperatur
-40°C ~ 125°C (TA)