Hem > Produkter > Kretsskydd > TVS - Thyristors > LCP02-150B1
STMicroelectronics
LCP02-150B1
STMicroelectronics
THYRISTOR 30A 8SOIC
Blyfri / Överensstämmer med RoHS
produkt~~POS=TRUNC paramters
Spänning - Off State
Spänning - Breakover
Serier
LCP
Förpackning
Tube
Förpackning / Fodral
8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Andra namn
Antal element
1
Monteringstyp
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs)
30A
Nuvarande - Hold (Ih)
150mA