Hem > Produkter > Kretsskydd > TVS - Thyristors > SMP2100SCMC
SMP2100SCMC
STMicroelectronics
SMP2100SCMC
STMicroelectronics
THYRISTOR 210V 400A DO214AA
Blyfri / Överensstämmer med RoHS
produkt~~POS=TRUNC paramters
Spänning - på stat
3V
Spänning - Off State
210V
Spänning - Breakover
240V
Serier
SMP, TRISIL™
Förpackning
Tape & Reel (TR)
Förpackning / Fodral
DO-214AA, SMB
Andra namn
Antal element
1
Monteringstyp
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Nuvarande - Peak Pulse (8 / 20μs)
400A
Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Nuvarande - Hold (Ih)
150mA
Kapacitans
45pF