Hem > Produkter > Kretsskydd > TVS - Dioder > SM15T200CA
SM15T200CA
STMicroelectronics
SM15T200CA
STMicroelectronics
TVS DIODE 171V 353V SMC
Blyfri / Överensstämmer med RoHS
produkt~~POS=TRUNC paramters
Spänning - Reverse Standoff (Typ)
171V
Spänning - Klämma (Max) @ Ipp
353V
Spänning - Uppdelning (Min)
190V
Typ
Zener
Leverantörs Device Package
SMC
Serier
SM15T, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
1500W (1.5kW)
Förpackning
Tape & Reel (TR)
Förpackning / Fodral
DO-214AB, SMC
Andra namn
SM15T200CA-ND
Driftstemperatur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstyp
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs)
28A (8/20µs)