Hem > Produkter > Integrerade kretsar (ICs) > Atosn STCOK > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
produkt~~POS=TRUNC paramters
Typ
Tolerans
±1%
Leverantörs Device Package
Storlek / Dimension
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Skärm
Unshielded
Serier
1210R
betyg
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
Förpackning
Tape & Reel (TR)
Förpackning / Fodral
2-SMD
Andra namn
1210R-104F TR 2000
Driftstemperatur
-55°C ~ 125°C
Monteringstyp
Surface Mount
Fuktkänslighetsnivå (MSL)
1 (Unlimited)
Material - Kärna
Ferrite
Tillverkarens normala ledtid
36 Weeks
Ledningsfri status / RoHS-status
Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test
2.5MHz
Induktans
100µH
Höjd - Sittande (Max)
0.101" (2.57mm)
Frekvens - Självresonans
8MHz
detaljerad beskrivning
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC-resistans (DCR)
13 Ohm Max
Nuvarande omdöme
120mA